07.12.2013

8:1

8:1 (2:0, 4:1, 2:0)

1. Rob (Mikeš Dan, Tupý), 11. Janda (Heindl), 21. Vomela (Suchánek, Mikeš Dan), 22. Šulčík (Hanzal, Lonsmín), 28. Tupý (Suchánek, Mikeš Dan), 32. Rob (Mikeš Dan, Bombic), 44. Mikeš Dal. (Suchánek), 59. Bombic (Rob, Suchánek) – 37. Dolejš (Kavka)

Rozhodčí: Stach – Gruber, Horáček Vyloučení: 11:9, navíc Bombic (DS) 10 minut – zásah do oblasti hlavy a krku, Tupý (DS) 5+OK – zásah do oblasti hlavy a krku, Cikán (DS) 10 minut+OK – nesportovní chování Využití: 2:1 Poměr střel: 47:24 Diváků: 110

Sestava HC David Servis: Kučera – Bombic, Cikán, Tupý (od 41. Radouch), Vomela, Zíka (od 41. Brus), Čížek, Fleischman, Hanzal, Heindl, Janda (od 41. Pražák), Lonsmín, Mikeš Dan. (od 41. Mikeš Dal.), Rob, Suchánek, Šulčík