Zápasy

2017/2018

V letošní sezóně jsme se do okresního přeboru nepřihlásili.

2016/2017

V letošní sezóně jsme se do okresního přeboru nepřihlásili.

2015/2016

den datum utkání
ne 25.10.2015 HC ČK B – HC DS B 8:4 (3:1, 3:0, 2:3)
Brůha 2, Perník, Mígl, Vondrouš, Prokeš J., Meleg, Šimek –  Cifreund 2, Neubauer, Eliáš
so 28.11.2015 HC Sharks-Zambelli – HC DS B 10:5 (3:2, 3:1, 4:2)
Novák 4, Fučík R 3, Petrášek M. 2, Petrášek T.  –  Vaňous 2, Wolf 2, Vachulka
ne 20.12.2015 HC DS B – HC Č. Krumlov B  6:7 (2:2, 2:3, 2:2)
Wolf, Beneš, Vaňous, Pavelka, Krejčí, Fleischman – Prokeš J. 3, Meleg 2, Perník, Čábela
so 2.1.2015 HC Nicotrans – HC DS B 5:8 (0:0, 3:5, 2:3)
Fuka 3, Kubín, Semotan – Wolf 3, beneš 2, Vašek, Fleischmann, Šesták
ne 17.1.2015 HC DS B – HC Nicotrans 2:6 (1:2, 0:1, 1:3)
Vašek, Krejčí  –  Fuka 2, Arnold, Daněk, Marek, Burger
ne 31.1.2015 SKH Hluboká – HC DS B  11:3 (5:0, 0:2, 6:1)
Klosse 3, Ťoupal 2, Povišer 2, Adam, Vácha, Ondrejec, Poborský – Eliáš, Říha, Vaňous
ne 7.2.2015 HC DS B – HC Sharks-Zambelli 8:3 (2:1, 1:2, 5:0)
Fleischman 4, Brychta, Krejčí, Vašek, Říha – Fučík L., Petrášek T., Drábek
ne 14.2.2015 HC DS B – SKH Hluboká 7:5 (3:1, 3:1, 1:3)
Eliáš 3, Krejčí, Vašek, Pavelka, Říha – Musil 3, Poborský 2

==========================================================

2014/2015

den datum utkání
so 15.11.2014 HC DS B – HC ČK B 3:4 (1:2, 1:0, 1:2)
Eliáš, Radouch, Šesták – Schwarz 2, Prokeš, Gallistl
ne 30.11.2014 SKH Hluboká – HC DS B 7:4 (3:0, 1:1 3:3)
Michalec 2, Bednařík, Kavka, Klosse, Ondrejec, Ťoupal – Eliáš Jiří, Eliáš Jakub, Říha, Wolf
so 13.12.2014 HC DS B – SKH Hluboká 8:2 (3:0, 3:2, 2:0)
 Vaňous 2, Vašek 2, Fleischman 2, Eliáš, Říha – Dvořák Matěj, Povišer
ne 21.12.2014 HC ČK B – HC DS B 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Schwarz M., Ulman – Radouch A., Fleischman, Mrkvička, Eliáš
so 27.12.2014 Sharks ČK – HC DS B 4:16 (0:8, 2:5, 2:3)
Fučík R. 2, Abrahám, Drábek – Eliáš 6, Fleischmann 4, Mrkvička 2, Radouch ml., Vaněk, Vašek, Neubauer
so 10.1.2015 Sharks ČK – HC DS B 3:4 sn (2:0, 0:3, 1:0, 0:1)
Fučík, Kořán, Petrášek – Eliáš Jakub, Vašek, Eliáš Jiří
so 17.1.2015 SKH Hluboká – HC DS B 6:7 (3:0, 3:3, 0:4)
Bednařík 3, Mařík, Ondrejec, Poborský – Vašek 2, Pavelka 2, Eliáš Jiří 2, Říha
so 24.1.2015 HC DS B – Sharks ČK 4:5 s.n. (0:0, 3:4 1:0)
Vaňous 2, Pavelka, Skopík – Petrášek 2, Abrahám, Fučík
——- PLAY OFF ——-
ne 8.2.2015 HC ČK B – HC DS B 1:4 (0:2, 1:0, 0:2x)
so 14.2.2015 HC DS B – HC ČK B 5:0 kontumace
so 7.3.2015 HC DS B – SKH Hluboká 2:9 (0:3, 2:3 0:3)
Vašek, Vachulka, Beneš – Ondrejec 4, Sailer, Klosse, Michalec, Karka, Mařík

========================================================== 2013/2014

den datum utkání
so 2.11.2013 HC DS B – Sharks ČK 15:3 (7:0, 4:1, 4:2)
Vašek 3, Eliáš 2, Říha 2, Vaňous 2, Wolf 2, Mrkvička 1, Neubauer 1, Pavelka 1, Vachulka 1 – Filištein 1, Vašek 1, Petrášek 1
so 9.11.2013 HC DS B – Kuki boys 4:4 (3:0, 1:2, 0:2)
Fousek 2, Pavelka 1, Wolf 1 – Šíma 2, Butal 1, Král 1
ne 17.11.2013 HC ČK – HC DS 7:4 (4:2, 3:1, 0:1)
Brož 2, Prokeš J 2, Čabela 1, Marek 1, Unger 1 – Pavelka 1, Radouch 1, Šesták 1, Říha 1
so 23.11.2013 HC DS – Petříkov 5:5 (2:1, 0:3, 3:1)
Fousek 3, Pavelka 1, Vaňous 1 – Lenc T. 1, Veselý 1, Mařík 1, Vrána 1, Picek 1
ne 8.12.2013 Kuki boys – HC DS B 4:11 (0:3, 3:5, 1:3)
Dvořák M 2, Král 2 – Wolf 3, Vašek 2, Vaněk 1, Takáč 1, Eliáš 1, Beneš 1, Baťka 1, Homolka 1
so 21.12.2013 HC DS B – SKH Hluboká 6:5 (2:2, 3:2, 1:1)
Mrkvička 2, Beneš K, Šesták, Vašek, Wolf – Kafka 2, Ondrejec 2, Vácha R
ne 12.1.2014 SKH Hluboká – HC DS B 4:11 (1:2, 0:7, 3:2)
Kafka 1, Mařík 1, Ondrejec 1, Rákosník 1 – Pavelka 2, Vaňous 2, Eliáš 2, Cifreund 2, Mrkvička 1, Vavroch 1, Vaněk 1
so 18.1.2014 HC Sharks Zambelli – HC DS B 2:11 (0:3, 0:3, 2:5)
Gallistl, Petrášek M – Neubauer 2, Skopík 2, Mrkvička 2, Vašek, Šesták, Pavelka, Vaňous, Homolka
ne 2.2.2014 TJ Sokol Petříkov – HC DS B 3:10 (2:2, 1:4, 0:4)
Brabec, Lavička, Vrána –  Vašek 4, Říha 2, Štěch, Vaněk, Vaňous, Šesták
so 1.3.2014 HC DS B – HC Český Krumlov B 4:3 (2:2, 0:1, 2:0)
Cifreund 2, Homolka 1, Wolf 1  –  Malák 2, Čábela 1

========================================================== 2012/2013 1. část soutěže

ne 14.10.2012 HC DS B – HC Větřní   10:6 (3:2, 0:0, 7:4)
st 24.10.2012 HC Monto – HC DS B 3:12 (1:2, 1:3, 1:7)
Bendík 1, Lenc 1, Rouha P 1 – Beneš K. 4, Pavelka 4, Vašek 2, Říha 1, Vaněk 1

 

ne 28.10.2012 HC DS B – HC Sharks 21:0 (4:0, 9:0, 8:0)
Vašek 5, Beneš K 3, Machálek 3, Radouch A st 3, Štěch R 2, Pavelka 1, Radouch A ml. 1, Skopík 1, Vaněk 1, Zenkl 1
st 07.11.2012 HC ČK B – HC DS B 4:5 (2:0, 1:3, 0:2)
Brož 1, Brůha 1, Perník 1, Prokeš J 1 – Vašek 2, Beneš K 1, Pražák J 1, Říha 1

 

ne 11.11.2012 HC DS B – HC Aspera 6:3 (1:0, 1:1, 4:2)
Mrkvička 2, Pražák D 1, Radouch A st 1, Říha 1, Vašek 1 – Lovčí 1, Petroušek 1, Růžička 1
so 24.11.2012 HC DS B – Rychta Netolice 17:5 (5:1, 7:1, 5:3)
Kavka 3, Machálek 3, Beneš K 2, Pintner 2, Vaněk 2, Kutheil 1, Mrkvička 1, Neubauer 1, Radouch A ml. 1 –  Vondrka 2, Kozel 1, Srbený 1, Leher 1

 

so 01.12.2012 SKH Hluboká – HC DS B 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
Exl 2, Nedoma 1, Rákosník 1  – Kutheil 1, Štěch 1

 

so 29.12.2012 TJ Hluboká B – HCDS B 7:4 (1:2, 3:2, 3:0)
 Šíma 3, Butal 2, Dolejší 1, Prokeš 1   –   Pintner 1, Beneš 1, Vašek R. 1, Říha 1

2. část soutěže

so 19.01.2013 HCDS B – HC Slavoj ČK B 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)
Mrkvička 2, Beneš 1, Vašek  1 – Čábela 1, Marek 1, Perník 1
so 09.02.2013 HCDS B – SKH Hluboká 4:3 (0:0, 2:1, 2:2)
Beneš 2, Vaněk 1, Veselý 1 – Exl 2, Rákosník 1

 

so 23.02.2013 HCDS B – Hluboká B 1:6 (1:0, 0:4, 0:2)
Vašek 1 – Dvořák A 2, Dvořák M 2, Joza 1, Zizler 1

Aktuální informace na stránkách okresního hokeje.

Aktuality

Ohlédnutí za večerem pro děti

01.11.2017
Z dětského domova v Boršově nad Vltavou. V Českobudějovickém Deníku.

Akce pro dětský domov v Boršově

25.10.2017
Dnešního utkání se zúčastní i početná skupina děti z dětského domova v Boršově nad Vltavou. Kromě pohoštění jsou pro ně připravené i dresy a šály a tak snad ještě vylepší atmosféru utkání proti lídrovi druhé ligy. Díky dalším vybraným prostředkům v kabině po utkání se děti budou moci vydat ještě do kina a na oběd.

Mimořádný trénink

10.10.2017
Ve čtvrtek 12.10. 19:00-20:30.

Tabulka

Tým Zápasy Skóre Body
1. Havlíčkův Brod 15 92:41 36
2. Tábor 16 64:44 34
3. Žďár n. Sázavou 15 60:58 29
4. Kolín 15 51:44 24
5. Nymburk 15 51:55 22
6. Moravské Budějovice 14 60:53 20
7. Klatovy 16 52:77 19
8. David Servis 15 52:60 18
9. Písek 15 38:63 12
10. Pelhřimov 14 49:74 11

Bodování

Hráč Body
1. Roman Šulčík 8+11
2. Jan Trummer 8+6
3. Jiří Ferebauer 5+6
4. Lukáš Kříž 4+6
5. Patrik Zayml 3+6

Kontakt

Klub

info@hcdavidservis.cz

Obsah webových stránek

tomas.david@gmail.com

Sponzoři

David Servis spol. s r.o. - prodej a servis naftových motorů a stavebních strojů CB Profil České Budějovice - trapézové plechy, sendvičové panely, klempířské prvky CB Parkhaus - parkování a kaceláře v centru Českých Budějovic